Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  (Eur 0,00) s DPH
  • Zobrazit

Reklamní agentury

 
Společnost Bonelli, realizuje pro své klienty z oblasti reklamních agentur, specializované zakázky zcela na míru jejich specifickým potřebám. Díky široké škále možností, je možná realizace prakticky jakékoli  představy, kterou má Váš klient, nebo vy samotní.

Základní možnosti realizace:

1, Odběr většího množství výrobků (např. tiskové konference) - Společnost Bonelli realizuje tyto odběry ve velice krátkých termínech. Upozorňujeme, že ceny na e-shopu jsou maloobchodní, pro získání velkoobchodních cen nás neváhejte kontaktovat na adrese: matechova@bonelli.cz. Bonelli velice flexibilně zareaguje na vaše požadavky a zajistí komplexní realizaci, včetně dopravy.

2, Dárkové koše (dary, dárky, spec. příležitosti) - Jedním z tradičních darů je dárkový koš. Díky široké škále možností kompletace, jsme připraveni poskytnout vám pro vaše klienty vysoce kvalitní koš ve vámi stanovené cenové kategorii.

3, Vánoční, Velikonoční cukrovinky - Ke každému období patří určitý druh cukrovinek. Díky společnosti Bonelli se může vaše agentura připravit na tato období v dostatečném předstihu. Zajistěte si originální a vždy žádané dárky.

Specializované řady čokolád s vaším potiskem:
 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
 
 

JavaScript musí být povolen