Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  (Eur 0,00) s DPH
  • Zobrazit

Garance

Našim zákazníkům se snažíme vždy vyjít maximáně vstříct a jejich spokojenost je pro nás na prvním místě. Proto poskytujeme několik záruk Vaší spokojenosti:

1. Záruka kvality

Naše produkty odebíráme od předních výrobců a vždy dbáme na udržení co možná nejvyšší kvality. Možná jste již někdy cukrovinku ochutnali  a nebyli jste spokojení. Levné cukrovinky nemívají často takovou kvalitu ani chuť, jakou od nich očekáváte. Naproti tomu naše cukrovinky patří ke špičkám na trhu, protože vždy pečlivě vybíráme a testujeme všechny nové druhy zboží, než je přijmeme do prodeje. Právě proto, že jsou naše cukrovinky kvalitní, si můžeme dovolit nabídnout Vám všechny zde zmiňované záruky.
 

2. Záruka certifikace

Veškeré naše zboží odebíráme od renomovyných výrobců, kteří splňují veškeré potřebné certifikace a atesty. Výrobky jsou certifikovány dle evropských norem. V ceně cukrovinek je zahrnut recyklační poplatek na obalové materiály.
 

4.Záruka nadstandardní péče

Náš zákaznický program  je důkazem, že si se zákazníky chceme vytvořit dlouhodobý vztah a prodejem cukrovinek u nás servis nekončí. Jsme Vám samozřejmě dále k dispozici v případě Vašich dotazů a nejsaností. 
 

5. Záruka plné informovanosti a snadného kontaktu

Na našich stránkách se snažíme přinášet o všech produktech i o cukrovinkách obecně co nejkomplexnější informace. Na rozdíl od jiných prodejců nezatajujeme výrobce ani další podstatné informace o našich produktech. Ceny uvádíme vždy konečné vč. DPH.

Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete využít jednu z mnoha forem kontaku s námi. Vybrete si, co je pro Vás nejpohodlnější. Telefon, e-mail, facebook.  Na Vaše dotazy skrze jakoukoliv formu kontaktu odpovíme co možná nejrychleji.
 

6. Záruka rychlého a profesionálního dodání balíku

Zboží přepravujeme přes společnost, Geis, Českou Poštu a DPD. Zboží je zpravidla předáno přepravci den následující po Vaší objednávce a přepravce jej doručí následující pracovní den. Před doručením se s Vámi telefonicky spojí a dohodne termín dodání, který Vám vyhovuje. 

Po odeslání balíku obdržíte automatický e-mail.
 

7. Záruka vrácení peněz

Nákupem u nás nic neriskujete. Na všechny naše cukrovinky totiž poskytujeme záruku vrácení peněz po dobu 14ti dnů. Víme, že objednávat zboží přes internet není snadné a člověk leckdy dostaně něco jiného, než si myslel, že objednává. Objednávku musíte vrátit v původním stavu, nepoužívanou  a nepoškozenou. V takovém případě Vám vrátíme plnou cenu objednávky.

Veškeré tyto záruky Vám můžeme poskytnout, protože věříme, že naše zboží je mezi špičkou na trhu. Chceme, abyste byli s našimi produkty a servisem natolik spokojení, abyste je doporučovali dále svým přátelům a známým a na diskuzních fórech. Již dnes k nám přichází třetina nových zákazníků na doporučení od svých známých.


 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
 
 

JavaScript musí být povolen